کسب مقام دوم مسابقات مهارت HI-TECH روسیه توسط یکی از نخبگان کشور با حمایت 《انتخاب سرویس آکادمی》

یکی از نخبگان گروه صنعتی انتخاب که به عنوان یکی از اعضای تیم مهارت کشور در مسابقات مهارت HI-TECH روسیه شرکت کرده بود، موفق شد مدال نقره این مسابقات را کسب کند.

«محمد مهرابی فودانی» نخبه اصفهانی که در بخش تحقیق و توسعه گروه صنعتی انتخاب مشغول به کار است، همراه با کاروان نخبگان مهارتی کشور در مسابقات مهارت HI-TECH روسیه شرکت کرد و موفق به کسب مدال نقره در رشته تاسیسات الکتریکی شد.

این جوان ۲۴ ساله با حمایت‌های انتخاب سرویس آکادمی به این مسابقات اعزام شد. همکاری انتخاب سرویس آکادمی با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، علاوه بر بهبود سطح آموزشی کشور، از نخبگان کشور حمایت می‌کند.


تیم مهارت کشورمان متشکل از رقابت‌کنندگان بنگاه‌های اقتصادی در چهارمین دوره مسابقات مهارت‌های HI-TECH روسیه در رشته‌های تأسیسات الکتریکی، جوشکاری، تراش CNC و فرز CNC موفق به کسب ۴ مدال نقره شد.

«محمد مهرابی فودانی» از گروه انتخاب الکترونیک در رشته تاسیسات الکتریکی، «فرزاد ایمانی» از شرکت ذوب آهن اصفهان در رشته تراشCNC، «سیدمهدی موسوی» از شرکت یاوران فولاد جنوب در رشته فرز CNC و «ایمان آهنگر کانی» در رشته جوشکاری از شرکت خزر ترانسفو موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات شدند.

https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/iUfpC/vt/frame


این مسابقات از ۲۲ تا ۲۷ آبان ماه در ۳۵ رشته های‌تک و بهره‌ور محور و با حضور بیش از هزار نفر رقابت‌کننده و کارشناس از ۱۱ کشور شامل کشورهایی همچون چین، هند، قرقیزستان، روسیه، بلاروس و … در شهر یکاترینبورگ روسیه برگزار شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *